Cart 0
Compare 0 Wishlist 0
My Account
Menu
Contact center working schedule: Monday - Fri.: 9:00 - 17:00 Sat. - Sun.: weekend info@voyager-trailer.com
Запоріжжя, вул. Складська, 8
Contact center working schedule:
Monday - Fri.: 9:00 - 17:00
Sat. - Sun.: weekend

info@voyager-trailer.com

About Us

 

Компанія «ПРОГРЕС МАШБУД» спеціалізується на серійному виробництві автомобільних причепів та спецтехніки під торговою маркою «VOYAGER» та
є найбільшим виробником якісних причепів всіх видів в Україні.

ЧОМУ НАМ ВАРТО ДОВІРЯТИ?

Виробництво TM VOYAGER - це не «гаражне виробництво», а частина великого виробничого комплексу компанії PROGRESS.

Маємо репутацію надійного партнера у сфері виробництва та продажу причепів, причіпної техніки та запчастин вже майже 15 років!

Виробляємо широкий модельний ряд причіпної техніки, фургонів, лафетів та спецтехніки, які пройшли європейську сертифікацію по категорії О1.

 

Наше виробництво пройшло повну сертифікацію по стандартах ISO9001.

 

 

Всі причепи TM VOYAGER укомплектовані сертифікованими комплектуючими німецьких виробників AL-KO та KNOTT, офіційними ексклюзивними представниками яких в Україні є саме наша компанія.

 

Для підвищення надійності причепів TM VOYAGER використовуємо лише перевірену польську світлотехніку, офіційним представником якої в Україні є ТОВ «ПРОГРЕС МАШБУД». Ознайомитись з повним пакетом документів щодо сертифікації та офіційного представництва можна тут.

Окрім сертифікованих комплектуючих, маємо постійно у наявності всі необхідні запчастини для ремонту причіпної техніки – більше 2000 найменувань, як власного виробництва, так й виробництва європейських компаній. Це забезпечує її легке обслуговування та швидкий ремонт у разі необхідності. Обрати необхідні Вам запчастини та комплектуючі можна тут (перехід у розділ каталогу).

На базі нашої компанії працюють декілька фірмових центрів технічного обслуговування TM VOYAGER, кількість яких ми постійно збільшуємо для Вашої зручності.

Ми пропонуємо програму чесної гарантії – 24 місяці від дати продажу!

В рамках даної програми надаємо унікальну можливість нашим Клієнтам проходити безкоштовний технічний сервіс кожні 6 місяців у наших фірмових СТО, для того щоб правильно підготувати причіпну техніку для зберігання наприкінці сезону активного користування, що значно подовжує загальні терміни її служби. З деталями можна ознайомитись в Настанові про експлуатацію.

Всі наші причепи мають перевірену та гарантовану високу якість, яка є головною ознакою зареєстрованої торгівельної марки - TM VOYAGER.

Над проектуванням та виробництвом причіпної техніки TM VOYAGER працюють професіонали з багаторічним досвідом, які готові допомогти утілити будь-які Ваші раціональні ідеї для створення та виробництва причепів по індивідуальному замовленню.

Юристи нашої компанії допоможуть у реєстрації виробничих умов та креслень під індивідуальне замовлення, а також у сертифікації та реєстрації саме Вашого власного причепу.

Ми також виконуємо будь-які роботи по кузовному ремонту авто, послуги нанесення кольорових зображень на металеву поверхню, а також плазмову різку металу.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ САМЕ НА ПРИЧЕПИ TM VOYAGER?

Звернувшись до нас Ви отримаєте якісну професійну консультацію щодо підбору причіпної техніки, яка буде відповідати саме вашим потребам!

Різноманіття та широкий модельний ряд допоможуть знайти оптимальний саме для Вас варіант причепу.

А доступна ціна від виробника зробить покупку раціональною та економічно обґрунтованою, забезпечить впевненість у покупці на гарний настрій!

Ми виробляємо причепи найвищої якості:

 • Категорія КТЗ: О1
 • Водійське посвідчення: категорії «В»
 • Кількість осей і коліс: 1 або 2
 • Максимальна маса КТЗ: О1 – 750 кг
 • Максимальна швидкість КТЗ (за конструкцією): 80 км/год
 • Опис кожної осі: трубчата (ресора) або торсійна
 • Металоконструкції підвищеної міцності – клас 8
 • Тип причіпного КТЗ: DC
 • Експлуатаційний інтервал температур: від -45oС до +40oС
 • Використовуємо антикорозійне покриття цинком металевих рам причепів як зовні, так й зсередини, що гарантує цілісність металу 25 років!
 • Причепи TM VOYAGER використовуються для перевезення вантажів по усіх видах автомобільних доріг
 • Надаємо пакет документів для реєстрації в органах РСЦ МВС України.

 

Онлайн курсы IT