Cart 0
Compare 0 Wishlist 0
My Account
Menu
Working schedule: Monday - Fri.: 9 - 17, Sat. - Sun.: weekend
Working schedule: Monday - Fri.: 9 - 17, Sat. - Sun.: weekend

Response

Reviews 4
user-icon
Симонович Андрій Петрович
06/09/2022 10:05:28
Купив причіп TM VOYAGER. Вибирав спеціально для побутових потреб – відвести мотоблок на дачу, привезти з дачі врожай, вивезти сміття тощо. Вибирав із кількох моделей, зупинився на «СІТІ-ЛАЙТ». Експлуатую його 5-й місяць, задоволений. Борта 35 см цілком вистачає, підлога рівна, обшитий якісною фанерою, підвіска - ресори з амортизаторами, задній борт відкривається повністю, також у комплекті є каркас з тентом. Причіп досить легкий, перемістити його по двору нескладно, а вантажопідйомність 750 кг. Задоволений своєю покупкою повністю.
user-icon
Сергієнко Роман
25/08/2022 18:31:34
Фізична особа-підприємець, будівельні та ремонтні роботи До цього був причіп іншого виробника, приманила ціна, але якість виявилася жахлива. Метал тонкий, все гнеться, фарби вистачило на три місяці, ресора жорстка, борти кволі. Причіп – «одноденка», на рік максимум вистачає, а потім навіть нема чого ремонтувати. На цей раз вибрав причіп TM VOYAGER «СІТІ-РЕАЛ». Причіп просто вогонь! Потужний, дуже надійний, легкий на хід, що важливо! Вантажопідйомність вражає і є набагато більшою, ніж заявлена виробником. Фанера, з якої зроблені борти та днище, товста та витримує значні навантаження. Якість швів та оцинкування рами відмінна. Ціна більша, але такий причіп того вартий. Загалом, я дуже рекомендую!
user-icon
Парамонов Сергій
17/07/2022 19:22:09
Спортсмен, мандрівник та любитель водних видів спорту Довго придивлявся, щоб обрати причіп для перевезення гідроциклу. Дивився відео огляди, читав відгуки та вибрав недорогий причіп "РИФ" TM VOYAGER. У червні 2021 року зробив замовлення. Забирав причіп самовивозом, назад повертався через все місто з обережністю, але все виявилося просто. Вже на виїзді та на трасі їхав як завжди, причіп міцно висів на хвості. У серпні завантажив його та поїхав на Азовське, а потім на Чорне море. Всю дорогу до причепа нарікань не було. Якість рам та оцинковки вища за будь-яку похвалу, зберігаю на ньому гідроцикл біля дому вже більше року. Загалом задоволений, рекомендую всім, у кого є гідроцикли або яхти.
user-icon
Степаненко Іван Іванович
07/06/2022 20:00:35
Директор ТОВ «Добропілля» Звернулись як до перевіреного партнера та якісного виробника, порекомендували знайомі. Й залишились дуже задоволені! Замовили 6 причепів для власного підприємства, менеджер допоміг обрати моделі під наші вимоги. Швидко підготували всі документи, через тиждень вже отримали всі причепи. Якість достойна. Співпрацювати легко, все швидко та чітко. Радий такому партнерству!
Онлайн курсы IT