Cart 0
Compare 0 Wishlist 0
My Account
Menu
Contact center working schedule: Monday - Fri.: 9:00 - 17:00 Sat. - Sun.: weekend info@voyager-trailer.com
Запоріжжя, вул. Складська, 8
Contact center working schedule:
Monday - Fri.: 9:00 - 17:00
Sat. - Sun.: weekend

info@voyager-trailer.com

Warranty and service

Якщо замовлений товар з будь-якої причини не підійшов та не був у використанні можливо зробити обмін на інший товар протягом 14 днів.

Якщо Ви отримали товар належної якості та відповідний Вашому замовленню, але з яких-небудь причин хочете від нього відмовитися, то вартість зворотної доставки оплачується Покупцем.

Щоб бути впевненими у правильності виборі товару просимо звертатися за консультацією до Менеджера, він обов’язково допоможе зробити оптимальний вибір.

Якщо відправлений товар не відповідає Вашій заявці, не повністю укомплектований, тоді ми робимо докомплектацію з пересилкою за власний рахунок.

Якщо товар був виготовлений саме для Вас на замовлення та Ви отримали товар належної якості - повернення є неможливим.

Для повернення товару необхідно, щоб були дотримані наступні умови:

 • товар не був у експлуатації,
 • збережено його товарний вид, експлуатаційні властивості,
 • не пошкоджені і знаходяться на місці заводські ярлики і пломби,
 • немає пошкоджень заводської упаковки.

Після початку експлуатації товар не підлягає поверненню та обміну, тому, будь ласка, перевіряйте якість товару до початку використання.

Якщо товар містить заводський брак або несправності, які були виявлені під час експлуатації та протягом гарантійного терміну, ми забезпечимо ремонт чи заміну товару у строк до 2 тижнів безкоштовно.

У разі виявлення заводського браку при отриманні товару або при виявленні недоліків під час гарантійного терміну, зв'яжіться з нашим Менеджером для заповнення рекламації та узгодження подальших дій щодо вирішення проблеми.

 

Гарантійний термін експлуатації 24 місяці з дня продажу причепа, зазначеного у Настанові з експлуатації, паспорті товару, за умови наявності відмітки про продаж та проходження передпродажної підготовки та дотримання умов експлуатації та зберігання причепа.

 

Переконайтеся у винятковій якості причепів ТМ VOYAGER разом із програмою «Чесна гарантія»: 24 місяці з дати продажу!

Ми гарантуємо високий рівень якості всіх причепів, обладнання та комплектуючих до них.

На протязі гарантійного терміну кожні 6 місяців Ви за бажанням можете отримати додатково можливість - пройти безкоштовне гарантійне обслуговування у наших сервісних центрах при фірмових торгівельних майданчиках.

Це сервісне обслуговування включає в себе діагностику справності конструктивних елементів та комплектуючих, а також перевірку електросистеми. Особливо це важливо на прикінці сезону активного використання причетного засобу для збільшення строку подальшої експлуатації.

Безкоштовне сервісне обслуговування включає не тільки діагностику стану, а й усунення прихованих дефектів, що виникли з вини виробника.

 

Для виконання гарантійного ремонту, заміни чи безкоштовного сервісного обслуговування клієнт повинен мати при собі:

 • Настанова з експлуатації, паспорт товару з позначкою про дату продажу.
 • Гарантійний талон/талон на сервісне обслуговування.
 • Документ, що засвідчує особу.

 

Протягом гарантійного терміну експлуатації 24 місяці з дати продажу ми за бажанням Клієнту здійснюємо безкоштовну діагностику технічного стану причепа кожні 6 місяців. При необхідності виконуємо ремонт причепу та заміну деталей (крім шин), що вийшли з ладу при дотриманні правил зберігання та експлуатації, викладених у посібнику з експлуатації.

 

Зазначені гарантії не поширюються на випадки, коли дефекти причепа виникли внаслідок:

 • порушення правил зберігання та експлуатації причепа,
 • пошкодження під час транспортування,
 • дорожньо-транспортної пригоди, ударів, подряпин, попадання каміння та інших твердих предметів, граду, дії третіх осіб;
 • пошкодження захисного покриття компонентів причепа внаслідок зовнішніх впливів, включаючи ерозійне зношування та природне стирання по місцях контакту деталей, що сполучаються, що виникло в процесі експлуатації;
 • впливу хімічно активних речовин, у тому числі застосовуваних для запобігання замерзанню поверхні доріг, речовин рослинного походження та продуктів життєдіяльності тварин;
 • внесення змін до конструкції причепа з порушенням вимог нормативних актів та інструктивних документів уповноважених органів;

Гарантію на комплектуючі надає компанія, яка є їх виробником, тому й рекламації пред'являються саме їй. Найменування заводу-виробника визначається за товарним знаком, нанесеним на виріб.

 

Уникайте взаємодії виробів із лужними миючими засобами.

Уникайте речовин, що містять хлор та йод, ртуть та її сполуки, а також речовин рослинного походження та продуктів життєдіяльності тварин.

Не залишайте причіпний засіб просто неба на тривалий строк, довше 3 місяців.

Не вносіть зміни до конструкції причепа з порушенням вимог нормативних актів для запобігання поломок та скорочення терміну експлуатації.

 

Хочемо попередити, що в гарантійному обслуговуванні може бути відмовлено у таких випадках:

 • втрата Настанови з експлуатації, паспорту товару або закінчення терміну гарантії;
 • якщо несправності викликані пошкодженнями при транспортуванні;
 • порушення правил збирання, експлуатації, догляду та зберігання товару;
 • самостійне втручання в конструкцію виробу;
 • використання виробу не за призначенням;
 • якщо несправності викликані причинами, незалежними від продавця і виробника (перепадами електричної напруги, явищами природи і т.п.);
 • наявність всередині виробу сторонніх предметів, речовин, рідин і т.п .;
 • якщо проблеми викликані зовнішніми ушкодженнями, нанесеними виробу під час експлуатації.

 

Для проведення гарантійного ремонту власник причепа або особа, яка володіє, користується та розпоряджається причепом на законних підставах, пред'являє причіп виробнику за адресою:
Головний офіс: м. Запоріжжя, вул. Складська 8Б.
Виробництво: м. Запоріжжя, Донецьке шосе 8.

Для отримання консультації та запису на гарантійний сервіс просимо телефонувати за номером Гарячої лінії: +38 099 707 11 16

 

Онлайн курсы IT